Návštěva stanice ZZS v Trutnově

ZZS Trutnov

V pondělí 15. dubna jsme se společně s dětmi vydali na stanici Zdravotnické záchranné služby v Trutnově, kde jsme navštívili velice milé a ochotné záchranáře.

Účelem této návštěvy bylo dozvědět se něco o práci záchranářů, seznámit se s jejich vybavením a také si vyzkoušet, jaké je to být na palubě plně vybaveného vozidla ZZS. Děti si mohly na chvíli prožít situaci simulovaného ošetřování. Samy byly nejen diváky, či pacienty, ale záchranářům také zdatně pomáhaly při ošetřování svých kamarádů. Posádka se dětem velice trpělivě věnovala a i přes svou pracovní vytíženost, kdy jsme byliZZS Trutnov svědky dvou výjezdů, nám záchranáři věnovali svůj čas, za což jim patří obrovské poděkování. Děkujeme také mamince našeho Vojtíška za zprostředkování exkurze. Děti byly nadšené.

Datum vložení: 19. 4. 2024 13:21
Datum poslední aktualizace: 26. 4. 2024 13:26

dnes, pondělí 6. 5. 2024
úterý 7. 5. slabý déšť 15/9 °C
středa 8. 5. slabý déšť 15/9 °C
čtvrtek 9. 5. zataženo 15/7 °C

Májová vlažička - naroste travička, májový deštíček - poroste chlebíček.

Dostaví-li se v květnu častěji bouřky, jest to jistým znamením chladnějšího léta.

Svátek má Radoslav

Zítra má svátek Stanislav