ZŠ a MŠ Vlčice
ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Vlčice

Ve čtvrtek 18. 4. se od 13.30 do 17.00 ve škole konají třídní schůzky (bez objednání).

Informace pro rodiče dětí přihlášených na lyžařský výcvik

Vážení rodiče,
dovolte mi několik informací k lyžařskému kurzu.

Volala jsem si s vedoucím lyžařské školy, který mi řekl, že nepředpokládá, že by nebyl v našem termínu už sníh (umělý). Aby se kurz jako takový zrušil, musel by areál ukončit lyžování, což se na 99 % nestane. Stran organizace: V pondělí 19. 2. bude odjezd v 8.00 od školky. V Bukách budeme v 8.30, poté proběhne nazouvání lyžařských bot (uvnitř), lyží apod. V půjčovném je i lyžařská helma, kterou by mělo mít každé dítě. Bez ní instruktoři nepouští na svah. Od 9.00 jsou děti na svahu, v polovině je krátká přestávka na občerstvení (zajištěno lyžařskou školou – čaj a něco k němu), v 11.00 konec, převlékání a přesun do školky/školy. Takto to je po všechny dny. Nemusíte se bát, o děti bude dobře postaráno. Instruktoři jsou profesionálové. Děti roztřídí dle zdatnosti a poté je přesouvají do jiných skupin dle toho, jak se zlepšují. Kdybyste měli jakékoli dotazy, neváhejte se na mne obrátit. S pozdravem HB.

Mgr. et Mgr. Hana Benešová

ředitelka ZŠ a MŠ Vlčice

Vlčice 193, 542 41

mobil: 733 124 120

Datum vložení: 9. 2. 2024 6:23
Datum poslední aktualizace: 9. 2. 2024 6:25

dnes, úterý 23. 4. 2024
slabý déšť 9 °C -1 °C
středa 24. 4. déšť 6/4 °C
čtvrtek 25. 4. déšť se sněhem 5/1 °C
pátek 26. 4. déšť se sněhem 5/2 °C

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Při svatém Vojtěchu dělává trn květem útěchu.

Svátek má Vojtěch

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Světový den knihy a autorských práv

Zítra má svátek Jiří

Státní svátky a významné dny na zítřek:

• Světový den laboratorních zvířat
  • Mezinárodní den skautů a skautek