Ve čtvrtek 18. 4. se od 13.30 do 17.00 ve škole konají třídní schůzky (bez objednání).

Tandemová výuka

Tandemová výuka 1

V pondělí 19. 12. se uskutečnila poslední hodina takzvané tandemové výuky. Paní Mgr. Figerová nás naučila programovat ve hře Scottie go. Byla to v pořadí již pátá lekce. A co jsme se během těch týdnů naučili?

V pondělí 19. 12.  se uskutečnila poslední hodina takzvané tandemové výuky. Paní Mgr. Figerová nás naučila programovat ve hře Scottie go. Byla to v pořadí již pátá lekce. A co jsme se během těch týdnů naučili? Nejprve jsme pronikli do světa ozobotů. Zjistili jsme, jaké barvy potřebují, aby poslechli naše příkazy, a poté jsme jim kreslili cestičky. Druhá hodina byla věnována Bluebotům. Naučili jsme se naprogramovat Bluebota tak, aby se dostal z místa A do místa B. Třetí hodinu jsme obsluhovali autíčko Pro-Bot. To po naprogramování dokáže samo nakreslit geometrické tvary a dokonce i kytičku. Další hodinu paní Mgr. Figerová přinesla do naší školy Lego Boost. Zkusili jsme si sestavit základní součástku a dávat ji různé příkazy. Poslední hodinu jsme hráli hru Scottie go. Díky této tandemové výuce se do naší školy mohl pořídit jeden Pro-Bot a tak i naši žáci mohou zkoušet programovat autíčko a rýsovat různé geometrické tvary. Děkujeme paní Mgr. Figerové za její čas, přípravu, materiály a především za sponzorský dar, kterým jsou dřevěné puzzle pro ozoboty.

Fotky naleznete v naší fotogalerii.

Datum vložení: 21. 12. 2022 11:58
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2022 12:00

dnes, sobota 20. 4. 2024
déšť se sněhem 4 °C -2 °C
neděle 21. 4. zataženo 7/-3 °C
pondělí 22. 4. sněžení 6/-2 °C
úterý 23. 4. déšť se sněhem 6/3 °C

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

O svaté Anselmeně semeno do země.

Svátek má Marcela

• Mezinárodní den svobody tisku