Slavnostní zahájení školního roku

První školní den jsme přivítali již tradičně na školní zahradě. Do školního roku jsme vkročili zvesela úvodní písničkou, po které paní ředitelka slavnostně přivítala všechny přítomné. Poté přišli na řadu naši milí prvňáčci. Paní ředitelka každému osobně popřála šťastný start a paní Trávníčková

První školní den jsme přivítali již tradičně na školní zahradě. Do školního roku jsme vkročili zvesela úvodní písničkou, po které paní ředitelka slavnostně přivítala všechny přítomné. Poté přišli na řadu naši milí prvňáčci. Paní ředitelka každému osobně popřála šťastný start a paní Trávníčková rozdala všem žákům první třídy dárečky. Jelikož se letošní školní rok ponese v kouzelnickém duchu, čekalo na všechny kouzelnické představení. Tak žáci viděli kouzlo s hořící rukou a nakonec se podařilo i vyrobit pejska z balonku. Po krátkém vystoupení se žáci vydali do školních lavic, kde si krátce popovídali s třídními učitelkami. Nakonec se mohl každý vyfotit v našem fotokoutku. Věříme, že si všichni první den dostatečně užili!

Již nyní si můžete prohlédnout fotky v naší fotogalerii.

Datum vložení: 1. 9. 2022 10:05
Datum poslední aktualizace: 1. 9. 2022 10:27

dnes, úterý 16. 4. 2024
středa 17. 4. zataženo 9/1 °C
čtvrtek 18. 4. slabý déšť 10/2 °C
pátek 19. 4. déšť se sněhem 6/2 °C

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

Teplé deště v dubnu - teplé dny v říjnu.

Svátek má Irena

• Mezinárodní den hlasu